DAS AUTO > Auto pārdošana

Auto pārdošana

PALĪDZĒSIM REALIZĒT JŪSU AUTO

DAS AUTO piedāvā pieņemt realizācijai Jūsu automobili.

 

Mēs nodrošināsim pilnu servisu no automašīnas novērtēšanas līdz dokumentu pārrakstīšanai un atslēgu nodošanai jaunajam auto īpašniekam.

PAKALPOJUMĀ IETILPST un kas ir nepieciešams:

Kvalitatīvu automašīnas fotogrāfiju izveidošana, detalizēta automašīnas apraksta sagatavošana, informācijas izvietošana www.dasauto.lv katalogā, specializētos Latvijas un ārzemju auto tirdzniecības portālos;
Automašīnas izstādīšana apskatei apsargājamā autostāvvietā, atbildes uz interesentu jautājumiem, tikšanās ar potenciālajiem pircējiem. Automašīnas prezentēšana, īpašnieka maiņa un atslēgu nodošana;
Kvalitatīva virsbūves un salona tīrīšana, nepieciešamības gadījumā jāveic arī virsbūves pulēšana un salona ķīmiskā tīrīšana.
Jābūt pieejamiem vismaz diviem atslēgu komplektiem, nepieciešama automašīnas servisa grāmatiņa. Tehniskās apskates derīguma termiņam jābūt vēl vismaz 3 mēnešus ilgam, no brīža, kad auto tiek nodots pārdošanai.

KOMISIJAS MAKSA

Ja automašīnas pārdošanas cena ir mazāka par 10 000 eiro (ieskaitot), komisijas maksa par pakalpojuma sniegšanu ir 500 eiro. Ja automašīnas pārdošanas cena pārsniedz 10 000 eiro, komisijas maksa par pakalpojuma sniegšanu ir 2-5% no tās vērtības.
Ja automašīnas pārdošanas cena ir mazāka par 10 000 eiro (ieskaitot), komisijas maksa par pakalpojuma sniegšanu ir 500 eiro.
Ja automašīnas pārdošanas cena pārsniedz 10 000 eiro, komisijas maksa par pakalpojuma sniegšanu ir 2-5% no tās vērtības.

PIETEIKT AUTO

Mēs nevaram pieņemt pieteikumu, jo netika neaizpildas sekojosie lauki:

Kontaktinformācija

Informācija par Jūsu auto

Pievienot auto aprakstu
Paslēpt auto aprakstu

Pieteikums saņemts!

Mūsu darbinieki drīz ar Jūms sazināsies.

Aizvert
Nosūtīt