DAS AUTO > Auto pasūtīšana

Auto pasūtīšana

MĒS JUMS PALĪDZĒSIM ATRAST PIEMĒROTĀKO AUTO

INDIVIDUĀLA AUTO MEKLĒŠANA ĀRVALSTĪS
TEHNISKĀ UN VIZUĀLĀ STĀVOKĻA NOVĒRTĒJUMS
ĀTRA UN SAUDZĪGA IZVĒLĒTĀ AUTO PIEGĀDE

KĀPĒC TIEŠI DAS AUTO?

Godīgums. DAS AUTO ir pirmais un uz doto brīdi vienīgais autosalons Latvijā, kas auto katalogā atklāti publisko pieejamo automašīnu servisa grāmatiņas saturu. Ikvienam interesentam ir iespēja pārbaudīt servisa apkopju vēsturi un pārliecināties par informācijas patiesumu pie oficiālā pārstāvja. DAS AUTO garantē pareizu nobraukuma rādījumu visiem piedāvātajiem automobiļiem. Tās ir kvalitatīvas automašīnas ar redzamu un skaidru iepriekšējo vēsturi.

Pieredze. Patiecoties ilggadējai pieredzei, DAS AUTO lieliski pārzina vadošo automašīnu ražotāju specifiku.

Kvalitāte. Ilggadēja sadarbība ar pārbaudītiem un uzticamiem partneriem ļauj just gandarījumu par piedāvāto kvalitāti.

Attieksme. Rūpīga un individuāla pieeja ikviena automobiļa izvēlē. Gan klientam, gan mums ir svarīgs pozitīvs gala rezultāts ilgtermiņā, tāpēc attiecības ar klientiem balstam uz godīguma un lojalitātes principa. DAS AUTO ciena ikviena klienta vēlmes, vajadzības un iespējas, piedāvājot vislabāko risinājumu.

Laika ekonomija. Lai taupītu klienta laiku, DAS AUTO nodrošina dažādu formalitāšu kārtošanu- automašīnas reģistrāciju CSDD un tehnisko apskati. Tiek piedāvāta arī automobiļu komisijas tirdzniecība vai maiņa, kad klienta esošais automobilis kļūst par pirmo iemaksu cita automobiļa iegādei.

Līzings. Ar līzinga un apdrošināšanas kompānijām noslēgtie līgumi sniedz prioritāti DAS AUTO klientiem- finansēšanas pieteikumi tiek izskatīti maksimāli īsā laikā, piedāvājot izdevīgākos līzinga nosacījumus un procentu likmes.

KĀ TAS NOTIEK?

Sazināties ar DAS AUTO varat sev ērtā veidā: zvanot pa tālrunī, sūtot e-pastu vai aizpildot pieteikuma anketu mūsu mājas lapā.
Pieteikums tiks apstrādāts un 24 stundu laikā savā e-pastā saņemsiet pirmos detalizētos piedāvājumus. Jūs tiksiet informēts par jaunumiem katru dienu.
DAS AUTO labprāt sniegs konsultācijas un detalizētu informāciju par katru no konkrēti Jums atlasītajiem un piedāvātajiem variantiem.
Pēc izvēles izdarīšanas un abpusējas vienošanas, tiks noslēgts sadarbības līgums un sagatavots avansa rēķins 20% apmērā no automašīnas vērtības.
Automašīnas piegāde jaunajam īpašniekam parasti aizņem ne vairāk kā 10 darba dienas.
DAS AUTO labprāt konsultēs visos ar jauno automašīnu saistītajos jautājumos, piemēram, ieteiks izdevīgāko OCTA un KASKO apdrošināšanas piedāvājumu un maksājumu grafiku.
Jūs varat pilnvērtīgi baudīt auto vadīšanas prieku. Laimīgu ceļu!

VEIKT PASŪTĪJUMU

Mēs nevaram pieņemt pieteikumu, jo netika neaizpildas sekojosie lauki:

Kontaktinformācija

Informācija par vēlamo auto

Pievienot auto aprakstu
Paslēpt auto aprakstu

Pieteikums saņemts!

Mūsu darbinieki drīz ar Jūms sazināsies.

Aizvert
Nosūtīt